PŘIHLÁŠKA

14 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 20
PO
Trénink dětí 10 - 12 let
pondělí 14:00 - 15:15
Jan Chalupa
Lukáš Dvořák
Trénink dětí 6 - 9 let
pondělí 14:00 - 15:15
Jan Chalupa
Lukáš Dvořák
Trénink dětí 10 - 12 let
pondělí 15:00 - 16:00
Anna Pařízková
Trénink dětí 6 - 9 let
pondělí 15:00 - 16:00
Anna Pařízková
Žáci
pondělí 15:00 - 16:30
Lukáš Dvořák
Jan Chalupa
Žákyně 12 - 15 let
pondělí 15:00 - 16:30
Tomáš Pála
Tomáš Polívka
Kadeti
pondělí 16:30 - 18:00
Jan Chalupa
Lukáš Dvořák
Kadetky
pondělí 16:30 - 18:00
Tomáš Pála
Tomáš Polívka
Trénink dětí 6 - 12 let
pondělí 16:00 - 17:00
Anna Pařízková
Trénink holky a kluci 12 - 15 let HOBBY
pondělí 16:00 - 17:00
Anna Pařízková
Juniorky
pondělí 17:30 - 19:00
Tomáš Pála
Tomáš Polívka
Junioři
pondělí 17:30 - 19:00
Lukáš Dvořák
Jan Chalupa
Trénink holky a kluci 16 - 18 let HOBBY
pondělí 17:00 - 18:00
Anna Pařízková
Trenéři
pondělí 19:00 - 14:00
ÚT
Trénink dětí 10 - 12 let
úterý 14:00 - 15:15
Lukáš Dvořák
Jan Chalupa
Trénink dětí 6 - 9 let
úterý 14:00 - 15:15
Lukáš Dvořák
Jan Chalupa
Žáci
úterý 15:00 - 16:30
Lukáš Dvořák
Richard Soukup
Žákyně 12 - 15 let
úterý 15:00 - 16:30
Tomáš Polívka
Martin Melmuka
Kadeti
úterý 16:30 - 18:00
Richard Soukup
Lukáš Dvořák
Kadetky
úterý 16:30 - 18:00
Tomáš Polívka
Martin Melmuka
Trénink holky a kluci 12 - 15 let HOBBY
úterý 16:00 - 17:00
Matěj Brož
Juniorky
úterý 17:30 - 19:00
Tomáš Polívka
Martin Melmuka
Junioři
úterý 17:30 - 19:00
Richard Soukup
Lukáš Dvořák
Trénink holky a kluci 16 let a výš HOBBY
úterý 17:00 - 18:00
Lukáš Havlíček
ST
Trénink dětí 10 - 12 let
středa 14:00 - 15:15
Tomáš Pála
Adam Štoček
Trénink dětí 6 - 9 let
středa 14:00 - 15:15
Jan Chalupa
Lukáš Dvořák
Trénink dětí 6 - 9 let
středa 14:00 - 15:15
Tomáš Pála
Adam Štoček
Trénink dětí 10 - 12 let
středa 15:00 - 16:00
Ruben Bartek
Trénink dětí 6 - 9 let
středa 15:00 - 16:00
Ruben Bartek
Žáci
středa 15:00 - 16:30
Adam Štoček
Matěj Brož
Žákyně 12 - 15 let
středa 15:00 - 16:30
Tomáš Pála
Martin Melmuka
Kadeti
středa 16:30 - 18:00
Adam Štoček
Matěj Brož
Kadetky
středa 16:30 - 18:00
Tomáš Pála
Martin Melmuka
Trénink holky 15 - 18 let ZAČÁTEČNICE
středa 16:30 - 18:00
Michaela Knoblochová
Ruben Bartek
Trénink holky a kluci 12 - 15 let HOBBY
středa 16:00 - 17:00
Ruben Bartek
Juniorky
středa 17:30 - 19:00
Tomáš Pála
Martin Melmuka
Trénink holky a kluci 18 a 22 let HOBBY
středa 18:00 - 19:00
Michaela Knoblochová
ČT
Trénink dětí 10 - 12 let
čtvrtek 14:00 - 15:15
Lukáš Dvořák
Jan Chalupa
Žáci
čtvrtek 15:00 - 16:30
Jan Chalupa
Lukáš Dvořák
Žákyně 12 - 15 let
čtvrtek 15:00 - 16:30
Richard Soukup
Matěj Brož
Kadeti
čtvrtek 16:30 - 18:00
Jan Chalupa
Lukáš Dvořák
Kadetky
čtvrtek 16:30 - 18:00
Richard Soukup
Matěj Brož
Trénink holky a kluci 12 - 15 let HOBBY
čtvrtek 16:00 - 17:00
Lukáš Havlíček
Trénink holky a kluci 16 let a výš HOBBY
čtvrtek 17:00 - 18:00
Lukáš Havlíček
Junioři
čtvrtek 18:00 - 20:00
Lukáš Dvořák
Jan Chalupa
Trénink dětí 10 - 12 let
pátek 14:00 - 15:15
Marketa Cholenská
Lukáš Dvořák
Trénink dětí 6 - 9 let
pátek 14:00 - 15:15
Marketa Cholenská
Lukáš Dvořák
Žáci
pátek 15:00 - 16:30
Adam Štoček
Lukáš Dvořák
Žákyně 12 - 15 let
pátek 15:00 - 16:30
Tomáš Polívka
Marketa Cholenská
Kadeti
pátek 16:30 - 18:00
Lukáš Dvořák
Adam Štoček
Kadetky
pátek 16:30 - 18:00
Tomáš Polívka
Marketa Cholenská
Juniorky
pátek 17:30 - 19:00
Tomáš Polívka
Marketa Cholenská

a dítěte *
*
*
*
a *
*


*


*
*


*
Fotografie musí splňovat pasové parametry. Maximální velikost souboru je 5 MB.
Žádám tímto o přijetí za přidruženého člena Beachclubu Strahov z.s., IČ 26670828, se sídlem Praha 6, Chodecká 1230.

Děkujeme za vaši přihlášku.